Specialista průmyslové automatizace

Náplň práce

Programování pracovních úkolů průmyslového nebo kolaborativního robota: pohyby, orientace v prostoru, logika pracovních činností.

Programování komunikace s dalšími zařízeními (PLC, digitální signály, čtečky čárových kódů, TCP/IP komunikace, Modbus, Profinet).

Návrhy a realizace elektrických obvodů (signály, fotobuňky, tlačítka)

Příprava pohybových studií a studií proveditelnosti, simulace, nasazení robota u zákazníka, optimalizace.

Programování robotických periferií (2D/3D kamery, grippery, bin picking řešení, PLC apod.)

Požadované schopnosti

  • Min 1 rok zkušeností s programováním PLC
  • Min 1 rok zkušeností s programováním průmyslových robotů
  • Znalost průmyslových komunikačních protokolů (Modbus, Profinet, RS232)
  • Zkušenosti s komunikací client-server, TCP/IP
  • Důsledné dodržování programátorských best practices (dokumentace kódu, naming conventions, verzování atd.)
  • Uživatelská znalost Windows
  • Dobrá prostorová představivost
  • Zájem o elektroniku a roboty
  • Časová flexibilita
  • Vynalézavost
  • Ochota cestovat (v rámci ČR, výjimečně Evropa)

Vítané schopnosti

  • Zkušenost s programováním kolaborativních robotů v prostředí Intera (Rethink Robotics) nebo Polyscope (Universal Robots)
  • Zkušenosti s programováním v jazyce python
  • Zkušenosti s ROS (Robot Operating System)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat z domova
  • Práci na zajímavých projektech
  • Služební telefon (možnost převedení soukromého čísla)
  • Základní školení a trvalé doškolování
  • Různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Místo výkonu práce v Praze