Konstruktér

Náplň práce

Návrh a zajištění prostředků automatizace používaných při zprovozňování a provozu kolaborativních robotů – jedná se zejména o návrh layoutu pracoviště robota, dále uchopovačů, zásobníků pro vstup a výstup materiálu, pomocných pohonů apod.

Obsahem práce je také komunikace s výrobou a reálné zprovozňování nových aplikací kolaborativních robotů v průmyslových podnicích.

Požadované schopnosti

  • Vysokoškolské vzdělání se strojním zaměřením
  • Pracovní znalost 3D CAD systémů (Autodesk Inventor atd.)
  • Schopnost číst technickou dokumentaci a výkresy
  • Kreativní myšlení, smysl pro přesnost a detaily
  • Flexibilita
  • Znalost anglického jazyka, minimálně B1 (schopnost dorozumět se a pochopit)
  • Ochota cestovat v rámci ČR
  • Řidičský průkaz skupiny B

Vítané schopnosti

  • Schopnost a zájem učit se nové věci
  • Schopnost samostatné práce
  • Znalost německého jazyka

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Práci na zajímavých projektech
  • Služební telefon (možnost převedení soukromého čísla)
  • Základní školení a trvalé doškolování
  • Různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Místo výkonu práce v Praze